Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bilyasan/public_html/System/Classes/ClassSQL.php on line 8
Bilya Sanayi, RULMAN, BEARING, ZİNCİR, REXNORD, LINKBELT, DYZV, NB, SBC, YW, YWB, MSB, GBH, TIMKEN
BİLYA SANAYİ
DUYURULAR
HAKKIMIZDA

BİLYA SANAYİ VE TiC.AŞ. 1972 yılında Osman Gürbüz Özkara tarafından kurulmuş olan bir aile Şirketidir. Her türlü rulmanlar, V kayışları, transmisyon zincirleri ve benzeri endüstriyel malzemelerin ithalat ve pazarlaması iştigal sahamız dahilindedir.

Merkezi İzmir'de bulunan Şirketimiz, İstanbul, Ankara, Bursa ve Konya olmak üzere ülkemiz sanayisinin lokomotifi durumunda olan önemli şehirlerde depo ve mağazaları ile ayrıca Antalya da temsilciliği ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Dinamik ve uzman satış personeli ile firmamız Türkiye'nin tüm bölgelerine aktif pazarlama yapmaktadır.

Üstün kaliteli ve geniş çeşitli ürünlerimiz, güçlü stoklarımız, hızlı ve etkin ikmal olanaklarımız ve en önemlisi uzman kadromuz ile siz kıymetli dostlarımıza yüksek kalitede hizmet sunmanın ayrıcalığı bizlere güç vermektedir.